Vítame Vás na stránke firmy Peter Chodúr AUTO BUGY

Firma Peter Chodúr AUTO BUGY, sa zaoberá EXPRES-nou autodopravou a jazdíme štáty so zameraním na EU.

Sme veľmi radi, že Vás môžeme privítať na našej novej web stránke www.autobugy.sk .
Naša firma sa špecializuje na vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru dodávkovými vozidlami Mercedes Sprinter do 3,5t. Do našej histórie expresnej prepravy sa zaraďuje najmä rýchlosť, presnosť a bezpečnosť a v neposlednom rade chuť do práce, motivácia ísť za svojím cieľom a úspešne ho dosiahnuť, čo dnes nieje až tak jednoduché.
Schopnosť sa učiť nové požiadavky trhu a následne im vyhovieť v plnej miere a spokojnosti zákazníka. Našu spoločnosť vytvára tím mladých a spoľahlivých ľudí, ktrorí dokážu promptne reagovať na požiadavky našich zákazníkov. Dlhoročné skúsenosti v oblasti dopravy a špedície nám umožňujú aby naši obchodný partneri boli s nami spokojný za každých okolností.
Našou špecializáciou je Nemecko ( oblasť 01,04,06,07,08,09,99,98,97,96,95,92,91,90 ) kam jazdíme v  pravidelných intervaloch min. 2x do týždňa.

Ak potrebujete doručiť tovar "EXPRES" z Nemecka alebo do Nemecka do 12 až 24hod nie je to pre nás žiadny problém! Po naložení tovaru auto ihneď vyráža na vykládku do miesta určenia a zákazníka ihneď informujeme až po vyložení tovaru formou sms správy, e-mailom alebo telefonicky. Všetky vozidlá sú monitorované a v prípade požiadavky Vám vieme do 5minút preveriť polohu vozidla, približný čas nakládky alebo vykládky.
Po dohode Vám tovar vieme doručiť aj do iných miest v Európe.

Našim cieľom je vaša spokojnosť a dôvera v našu firmu.

Tešíme sa na našu spoločnú spoluprácu s Vami.

Team spoločnosti AUTO BUGY